Daan de Jong komt ons team & werkplaats versterken!

Opnieuw mogen wij een jonge monteur en fietsliefhebber aan ons team toevoegen.

Daan de Jong is 20 jaar en komt uit Steenwijk. Hij komt bij Lindenholz het team van de werkplaats versterken en zal zich met name richten op de sportieve fietsen; racefietsen en mountainbikes. Op dit gebied ligt ook echt zijn passie. Sinds 1 april is Daan bij ons in dienst en hiervoor heeft hij bij Grada Bikes gewerkt. Hij heeft fietstechnicus afgerond  en zit nu in het laatste jaar van 1e  fietstechnicus op Deltion College in Zwolle. Je zult Daan vooral treffen in de werkplaats. Naast zijn passie voor sleutelen in de werkplaats is hij een fanatieke fietser. Hij is 2e jaars belofte en rijdt bij de Allinq-Krush-IJsselstreek CT en rijdt veel wedstrijden op de weg. Af en toe doet hij ook mee aan tijdrit wedstrijden en wedstrijden op de mountainbike.

Wij wensen Daan heel veel werk, sleutel en fietsplezier toe! 

Tips & Nieuws Blink uit dankzij onze kennis

Als het om (sport)fietsen, schaatsen en skeelers gaat, delen we graag onze kennis. Met tips, tricks, updates en nieuws helpen we je om uit te blinken op jouw niveau door miskopen te voorkomen.

  • Naar wensen luisteren
  • Aan materiaal sleutelen
  • Voor prestaties gaan
arrow-left arrow-right facebook instagram e-bike gereedschap kleding racefiets schaats skeeler tandwiel wekker